Katarauna Oulun Konttivuokraus OTC Nordic Lähitapiola Terveystalo Codemate Vasarahai PEAB Juhan Auto LVI-Urakointi Ylitalo Ville Puukka Kraton Temrex OMP Group UKI Arkkitehdit Moku Allin matala Go On Oulu H2O Oulun Energia PLC

AC Oulun suuri kysely – vastaa, vaikuta ja voita VIP-kausikortti!

8.10.2019 14:17 Uutinen

 

AC Oulun kyselyssä vastaajat pääsevät vaikuttamaan AC Oulun tulevaisuuteen. Kaikkien kyselyyn vastanneiden kesken arvotaan VIP-kausikortti kaudelle 2020.Vastaukset käydään huolellisesti läpi ja niiden avulla linjataan seuran tulevaisuutta (Kuva: Elias Mustonen)

 

Kyselyssä käydään läpi seuran ottelutapahtumia, markkinointia, hinnoittelua, urheilullisia asioita sekä seuraa ylipäätänsä. Vastaaminen vie aikaa viidestä viiteentoista minuuttiin, riippuen siitä kuinka pitkiä "vapaa sana"-vastauksia haluat antaa.

 

Kyselyn löydät täältä.


Veikkaus
© 2020 AC Oulu.
Miesten Ykkönen