Katarauna Oulun Konttivuokraus OTC Nordic Lähitapiola Terveystalo Kotikatu 365 Liikku Codemate PEAB Juhan Auto Ville Puukka Kraton Temrex UKI Arkkitehdit Oulun Energia Moku Allin matala Go On Oulu H2O PLC

AC Oulun suuri kysely – vastaa, vaikuta ja voita VIP-kausikortti!

8.10.2019 14:17 Uutinen

 

AC Oulun kyselyssä vastaajat pääsevät vaikuttamaan AC Oulun tulevaisuuteen. Kaikkien kyselyyn vastanneiden kesken arvotaan VIP-kausikortti kaudelle 2020.Vastaukset käydään huolellisesti läpi ja niiden avulla linjataan seuran tulevaisuutta (Kuva: Elias Mustonen)

 

Kyselyssä käydään läpi seuran ottelutapahtumia, markkinointia, hinnoittelua, urheilullisia asioita sekä seuraa ylipäätänsä. Vastaaminen vie aikaa viidestä viiteentoista minuuttiin, riippuen siitä kuinka pitkiä "vapaa sana"-vastauksia haluat antaa.

 

Kyselyn löydät täältä.


Veikkaus
© 2019 AC Oulu.
Miesten Ykkönen